Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Частково Відкрита Угода

Ради Європи

 

 

Адреса:  03146 Україна, Київ - 146,  а.с.32 

Teл:    (38 044) 332 59 05

Факс: (38 044) 270 85 90

E-mail:         tesec@tesec-int.org

 


Виконавчий директор                                     Поярков В.О.

 

Європейський центр техногенної безпеки (TESEC) (надалі - TESEC) створено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.96р. №1259 “Про Концепцію створення і діяльності Європейського центру техногенної безпеки (TESEC)” та рішенням Засновників (від України - Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, від Ради Європи - Частково Відкрита Угода, протокол №1 від 24.05.97р.).

TESEC є міжнародною науково-дослідною та учбовою організацією, що діє відповідно до Статуту та у своїй діяльності керується міжнародними законодавчими актами, рішеннями Верховної Ради України, указами Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Ради Засновників Центру.

 

TESEC утворений з метою:

Управління TESEC здійснюється вищим органом TESEC - Радою Засновників та виконавчим органом на чолі з Виконавчим директором. На засіданні Ради Засновників від 24.05.97 р. (протокол № 1) виконавчим директором TESEC призначено В.О.Пояркова.

Середньорічна чисельність співробітників TESEC складає 40-50 осіб. TESEC фінансується згідно договорів з Українським Урядом, Радою Європи, МАГАТЕ, ПРООН та інших.